PeníZe

Užijte si vstupní soutěž? Tyto neobvyklé soutěže nabízejí skvělé ceny

Ano, bylo by hezké vyhrát loterii nebo miliony dolarových loterií, ale šance na výhru loterie Powerball jsou 1 z 175 milionů a vydavatelé Clearing House říkají, že šance na výhru jejich velkých cen "mají sklon k výhře ve stovkách milionů. "

Takže budete muset mít mimořádné štěstí, když vyhrajete loterie, které jsou zcela založeny na náhodě. Ale soutěže, které právní definice vyžadovat nějaký dovednosti, jsou další věcí.

Jak vydělat peníze při zadávání soutěží

Jen se zeptat Matthewa Fletchera, který sdílel svůj příběh o Free Money Finance. Zatímco jíst Sabru hummus, všiml si soutěžního oznámení na kontejneru. Společnost požádala uživatele svého produktu o reklamu. Fletcher vytáhl svůj fotoaparát, natočil video a vyhrál výlet do Středozemního moře plus roční dodávku humusu.

Tehdy se rozhodl, že by mohl zaplatit svůj dluh tím, že vstoupí do dalších soutěží. Během devíti měsíců před psaním svého příspěvku, on vyhrál soutěžní hotovost a ceny v celkové výši 12.338 dolarů. Hodně z toho přišlo z dělat videa. Fletcher říká:

Jeden z mých nejlepších zdrojů výhry byl z webových stránek Tongal. Jsou to webové stránky pro komerční tvorbu. Prostřednictvím nich jsem získal více než 11 000 dolarů tím, že jsem předložil koncepty a reklamy pro Benjamina Moora, Liptonova Iced Tea, Mattela a Roberta Halfa.

Ale on také vstoupil do nejrůznějších soutěží. Jeden musel odhadnout náklady na dopravu vycpaného tygra, a pro další musel navrhnout koně-vykládané narozeninové párty pro dívky.

Fletcher doporučuje pečlivě číst pravidla a zadávat soutěže, které nejlépe vyhovují vašim schopnostem nebo zájmům. Varuje, že soutěže, které vyžadují, abyste dostali hlasy, by vás mohli vyloučit z rodiny a přátel "za to, že je neustále hovoří o hlasování."

Vstup do neobvyklých soutěží - těch, které mohou mít méně lidí v běhu - může také pomoci šanci vyhrát. Zde je několik nápadů, jak začít začít:

Dýňové rostoucí soutěže

Tyto soutěže, spolu s dýní, se každým rokem zvětšují. V jedné nedávné soutěži získal farmář na Rhode Island 15 500 dolarů za dýně, která váží více než 2 000 liber! Obvykle by cena byla pouhých 5 500 dolarů, ale další 10 000 dolarů bylo za zlomení zdánlivě nemožné jednétonové bariéry. Toto monstrum dýně zvítězilo na veletrhu Topsfield v Massachusetts, ale podobné soutěže najdete po celé zemi.

Tam jsou také dýně-carving soutěže, jako je ten na ThisOldHouse.com. Nahrajte fotku své tvorby a můžete získat dárkovou kartu s hodnotou 500 USD. Kdo by si myslel, že dokážeš vydělat peníze s dýní?

Nejhorší pesní soutěž

Možná jste viděli, že se někteří z těchto soutěžících objevují ve večerních zprávách, protože celosvětově nejhorší pesní soutěž na světě je již více než 25 let. Poslední vítěz si vzal domov $ 1500. "Dovednost" zde je správně prezentovat svůj ošklivý mutt.

Nejhorší soutěž na obličej

Pokud je váš pes příliš roztomilý pro škaredý pes, vy mohou se pokusit o cenu za ošklivost! Ale vyžaduje si dovednost vyhrát titul nejnebezpečnější tváře světa, protože se jedná o "gurning", techniku, která přetváří vaši tvář do něčeho strašidelného a nerozpoznatelného. Nejnovější vítěz, muž v Číně, je v místních médiích znám jako "král deformovaných tváří". Jeho cena: 10.000 dolarů.

Podívejte se na ošklivé soutěže obličeje po celém světě. Nedávno byla dokonce i ošklivá soutěž na obličej, která zaplatila $ 500.

Manželská soutěž

Tato soutěž, původně finská tradice, se konala již 15 let v lyžařském středisku Sunday River v Maine, podle oficiálních webových stránek Sunday River. Chcete-li vyhrát, musíte být nejrychleji provést svou ženu (nebo jinou významnou) přes překážkovou dráhu o délce 278 metrů, která zahrnuje prudký svah a blátivou vodu. Cena je vaše váha v pivu a dolar činí pětkrát větší váhu (v librách) vaší ženy.

Tip: Chcete-li získat větší zisk, požádejte svou ženu, aby pila čtvrtina vody, než se zvětší. Ty dvě libry přidají 10 dolarů k vaší ceně, když vyhrajete.

Sýry-válcování závody

Tradiční závod sýru na kopci Cooper v Gloucestershire v Anglii byl tak nebezpečný, byl pozastaven letos, než ho organizátoři přivezli zpět v roce 2014. Není jasné, jestli vítěz dostane víc než sýr a případně nemocniční účet , ale na kanadských sýrech Rolling Festival vítězové vzít domů sýr a dárková karta s hodnotou 500 dolarů. Dostávají také dvě lyžařské sezóny pro Whistler Blackcomb, lyžařské středisko, kde se akce koná.

Rybářská soutěž fantazie

Na rozdíl od soutěží, kde musíte skutečně chytit ryby, s FLW Fantasy Fishing, zůstáváte doma a vytvořte svůj sen týmu konkurence, kteří se účastní různých rybářských akcí. Když členové vašeho týmu vyhrají cenu, dostanete body. Získejte dostatek bodů a vyhrajte jednu z 50 ocenění. Jeden nedávný vítěz vzal domů 10 000 dolarů.

Soutěže, které byste se mohly vyvarovat

Světelné soutěže mohou být zábavné - alespoň se dívat. Ale někdy mohou být nebezpečné. Zde je několik příkladů soutěží, které byste se mohli vyhnout.

Shin-Kicking Contest

Tato dlouhodobá soutěž v Anglii zahrnuje vás a vašeho protihráče, který se navzájem kopne do holení. Ouch! A zdá se, že poslední vítěz dostal pouze malý stříbrný kalich, který přinesl domů, spolu s případně zlomenou špičkou.

Soutěže proti hmyzu

To bylo základem televizního programu "Fear Factor", ale jíst hmyz může být nebezpečný. Jeden člověk nedávno zemřel během soutěže o výživné chyby na Floridě. Není jasné, kolik švábů a červů jedl, ale když vyhrál a přežil, vše, co by dostal, byl python.

Sáňkování s horkými psy

Forbes uvádí, že Nathan je slavný mezinárodní Hot Dog Eating Contest je asi po 99 let. Organizace Major League Eating řídí více než 50 soutěžních stravovacích akcí, takže se tyto soutěže jistě staly populárními.

Ale Fox News oznamuje, že Joey "Jaws" Chestnut musel jíst 61 hotdogs (s buchty), aby vyhrál letošní soutěž. To nemůže být zdravé. Pak znovu, možná stojí za zdravotní rizika; Forbes říká, že Chestnut vstupuje do zhruba 25 soutěžů na jídlo ročně a dělá více než 200 000 dolarů ročně z "peněženkových akcí, poplatků za vzhled a dalších sponzorských příjmů".

Jak najít soutěže

Pokud chcete zadat několik soutěží, neobvyklých nebo ne, a hledáte online pro "soutěž" nebo "seznam soutěží", dostanete spoustu internetových stránek. Místo toho, Google "seznam soutěží-swap" (symbol "-" vylučuje loterie).

Můžete také vyhledat konkrétní výklenky podle svých schopností. Přidejte rok, abyste odstranili mnoho starých výsledků. Například hledat "sportovní soutěže 2015" nebo "fotosoutěže 2015" a výsledky budou obsahovat některé důležité události, které mají lhůty v roce 2015. Chcete-li najít ty neobvyklé, jsem vstoupil do "zajímavých soutěží 2015" a výsledky zahrnovaly tyto:

Inovační soutěže: V soutěžích o nápady na vynálezy je k dispozici mnoho cen.

Rube Goldberg Machine Contest: V této klasické soutěži otevřené pro studenty střední školy prostřednictvím vysoké školy, soutěžící staví komplikované a zábavné stroje dělat jednoduché věci.

Soutěž GW Business Plan: Tato soutěž, s nejnovějším termínem na počátku roku 2015, vám umožní představit vaši představu o novém podnikání. Nabízí více než 100 000 dolarů v peněžních výhrych.

Soutěž designu brýlí: Navrhněte lepší brýle a vyhrajte 2 000 eur (asi 2 500 $) za první místo, 1 000 eur za druhé nebo 500 Euro za třetí místo.

Byly tam také plakátové soutěže a psaní soutěží, a to byly jen první stránky výsledků.

Váš Turn: Myslíte si, že byste mohli vydělat peníze v jedné z těchto soutěží?